Lyžařský kurz

19.01.2020 15:52

V letošním roce se žáci ZŠ poprvé zúčastnili lyžařského kurzu. Tento kurz probíhal pod vedením Snowbearu z Hradce Králové v Sedloňově. Dopoledne se žáci učili a po obědě odjížděli do Sedloňova, kde pod vedením velmi šikovných a trpělivých instruktorů zvládali lyžařské začátky nebo se v lyžování zdokonalovali. Během týdne dosáhli všichni velkých pokroků. I ti úplní začátečníci od středy jezdili na lyžařském vleku. Týdenní kurz vyvrcholil slalomovými závody, které všichni bez problémů zvládli. Týden byl sice náročnější, protože jsme se vraceli až v 17 hod, ale všichni jsme si to užili a naštěstí nám vydržel i sníh, přestože byla obleva. Pokud budou mít rodiče zájem, budeme jistě lyžovat i příští školní rok.