ÚNOR 2024

08.02.2024 15:41

1.2. 2024 Že se nedají provozovat zimní sporty bez sněhu? Dají. :-) U nás ve školce se to sportovci jen hemžilo a věříme, že na sněhu jim to půjde ještě lépe.

2.2.2024   Knížky máme moc rádi. A "Knihadýlko" ještě víc. Tam, kde se snoubí pohádkový příběh z knížky s divadlem, pohybem a aktivitami, tam je vždy veselo. Projektový den "Knihadýlko, Tukoni".

7.2.2024   Ve středu 7.2.2024 byl zahájen plavecký výcvik pro přihlášené děti v Dobrušce. Čeká nás 10 lekcí plavání. Seznámení s bazénem a plaveckými instruktory proběhlo bez problémů a děti se již teď těší na další lekce.

8.2.2024  Další projektový den, tentokrát v České Skalici, s názvem "Stromové dobrodružství". Střídání ročních období, charakteristických znaků jednotlivých období, poznávání stromů dle listí a plodů, vůně lesa a obyvatelé lesa... To je zlomek toho, co nás čekalo. Všechny aktivity děti zvládly a tak si ze Skalice své výtvory i odvezly.

13.2.2024  Hurá, pane karnevale, račte dále, račte dále.... V naší školce se to dnes maskami jen hemžilo. Užili jsme si spousty soutěží, her, tance i balonků. A která maska byla nejhezčí? Přece všechny...

14.2.2024  2.lekce plavání v Dobrušce pro starší děti. Dnes nás jelo kvůli nemoci méně, ale moc jsme si to užili.

21.2.2024   3.lekce plavání v Dobrušce. Voda nás prostě baví.

22.2.2024   Projektový den "Život včely" aneb jak jsou včelky důležité. Program plný pohybu a aktivit inspirovaný životem malé včelky od larvy po dospělou včelku, včelí produkty, ochutnávka medu a na závěr výroba voňavé svíčky.