Velikonoční tvoření

09.04.2022 15:50

Všichni se chystají na Velikonoce a stejně jsme na tom i my. Společně se svými maminkami nebo tatínky jsme si 4.4. přišli do školy vytvořit nějaké drobné věcičky na velikonoční výzdobu. Ubrouskovou technikou jsme zdobili pštrosí vajíčka, která nám přinesl jeden náš spolužák, vyráběli jsme krajkově zdobené vázičky, do půlek vajíček jsme lili vosk a vyráběli velikonoční aranžmá na stůl, krásný byl i velikonoční zajíček z kartonu. Aby se nám lépe pracovalo, posilňovali jsme se vlastnoručně upečenými "jidášky" a jablečnými řezy. Vše se nám vydařilo. Tak zase nashle příště.