O nás

Základní škola Dolany je málotřídní škola. Výuka je organizována ve dvou třídách.Od 1.1. 2006 neseme název Základní škola a Mateřská škola Dolany, okres Náchod.

Žáci se vzdělávají podle ŠVP – Tvořivá škola pro život, ŠVP pro MŠ má název – Putování s Dolánkem.

Předmětem činnosti je předškolní výchova, poskytování základního a zájmového vzdělávání a zajišťování stravování.

Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní družinu a školní jídelnu.

Žáci využívají k výuce interaktivní tabule, počítače, hernu ŠD, tělocvičnu v budově školy, školní dvorek s altánem, hřiště TJ Sokol Dolany, nová dětská hřiště v obcích.

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola, Dolany, okres Náchod Dolany 84 telefon : 734 620 990 dolany.skola@gmail.com